Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Адміністрація

Працюючи на посаді керівника у Чортківській гімназії м. М. Шашкевича  уже чверть століття, Каськів Михайло Володимирович  зумів виховати і виплекати славний  колектив, який з покоління у покоління передає славні традиції закладу: відповідальність  і  вимогливість до роботи, любов і повага  до дітей, тактовність і толерантність у стосунках, творчість, постійний пошук і прагнення до самовдосконалення. Директор гімназії М. В. Каськів має відзнаку «Відмінник освіти».

Допомагають директорові у нелегкій адміністративній роботі три заступники: заступник з навчально-виховної та методичної роботи Весновська Надія Богданівна, заступник з навчально-виховної роботи та іноземних мов Великоборець Наталія Ігорівна, заступник з виховної роботи Горяча Наталія Василівна.

Довжик Наталія Йосипівна – педагог-організатор гімназії. Активно співпрацює зі студентами, що постійно проходять практику у закладі.

Ведення усієї документації, телефонні дзвінки і зустріч  гостей закладу  входить у обов’язки діловода-секретаря Холоденко Галини Дмитрівни.