Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Позакласна робота

Ми вміємо відпочивати!

 

Шкільне життя у Чортківській гімназії  – це не лише навчальні будні, а й гімназійні свята. Яскраві, барвисті, веселі, творчі, урочисті,  обдаровані юнаки і юнки, які є учасниками торжеств і концертів,  – це справді чудові враження і насолода для душі не тільки гімназійної родини, а й для усього міста.

Голоси світового значення співака Йосипа Гошуляка  і відомої в Україні Наталії Хомишин,  Софії Зимак і  Ольги Шевчук,  Каті Шимків,та  Олі Мосежної, якими захоплюються чортківчани і жителі інших міст України,  народжувалися саме у стінах «Рідної школи».

Справжньою окрасою кожного святкування є  танцювальний колектив «Калинонька» (керівники Наталія і Володимир Гудові), який багато років функціонує у гімназії.

А традиційні вальсові композиції випускників на Святі останнього дзвоника за постановкою Наталії Чертової, матері наших гімназистів, щоразу вражають чуттєвістю та витонченістю рухів, багатством малюнків і  вдалим добором музичного оформлення,  викликають щасливі  усмішки та сльози радості  у всіх присутніх  гостей.

        

   

Упродовж багатьох років у гімназії діє танцювальний гурток “Калинонька”, яким керує Наталія Гудова. Висока професійна майстерність наставника та уміння учасників гуртка вражають глядача на великих сценах не тільки України, а й за кордоном.

    

Гімназійний гурток народної творчості порівняно молодий, але народився він не на порожньому місці . Передували його появі “Намистинка”, “Умілі руки”, “Цікава іграшка”. Цьогоріч усі ці об*єднання злилися в одне русло. Учні оволодівають технікою бісероплетіння, квілінгу, роботу з природним і текстильними матеріалами, ліпленням зі солоного тіста, витинанкою. Учасники гуртка проводять майстер- класи для бажаючих: написання писанки, виготовлення ляльки-мотанки, прикрас та сувенірів із бісеру. Гуртківці співпрацюють із краєзнавчим музеєм,  майстрами рідного краю.

Вокальним гуртком керує Горячий Мирослав Ростиславович.Вокальний спів у гімназії бере свої початки ще з часів заснування її у Чорткові. Наші вокалісти неодноразово ставали переможцями оглядів-конкурсів художньої самодіяльності. Ольга Мосежна – фіналістка вокального конкурсу “Червона рута – 2009″. Даринка Кузнєцова  -дипломант  обласного фестивалю дитячої творчості “Дивоцвіт – 2010″.

      

Однак гімназисти кращі не лише у змаганнях інтелектуального характеру. Це ще й сильні легкоатлети, баскетболісти і футболісти. А волейбольна команда гімназії, яку тренує  Долюк В.В. за підтримки директора гімназії – одна з найкращих молодіжних команд Тернопільської області.  Жебрацький Ростислав, Холоденко Дмитро, Костецький Назар, Тильний Іван, Пуківський Олег – члени команди,  міцні і красиві молоді люди,  якими захоплюються не лише усі дівчатка, а пишається уся гімназія!

          

Надзвичайно серйозно відносяться юнаки-гімназисти як майбутні захисники Батьківщини до занять  ОЗВ та військово-патріотичного виховання.

А військова форма так до лиця кожному з них!