Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Методична робота

Методична проблема закладу

Вчителі гімназії щиро діляться досвідом роботи зі своїми колегами з інших шкіл, проводячи відкриті уроки. Щороку вчителі гімназії демонструють колегам з інших навчальних закладів власні доробки, уміння будувати урок і навчити учнів, рівень володіння інноваційною методикою.

Чортківська гімназія ім. Маркіяна Шашкевича – заклад, у якому часто проводяться семінари міського, районного та обласного рівня. Адже відома істина: має лише той,хто віддає, хто вміє поділитися. Впровадження інновацій та досягнення у навчально-виховній і методичній роботі, досвід і напрацювання кращих вчителів, – ось постійні теми таких методичних заходів.

Стало доброю традицією усі педагогічні ради директором і заступниками у закладі проводити з використанням мультимедійних презентації, рольових ігор та виконанням діагностики психологом гімназії.


Оскільки гімназія – це гуманітарний заклад з поглибленим вивченням англійської мови та німецької як другої, і іноземні мови є пріоритетними серед інших начальних дисциплін (на їх вивчення у кожному класі відводиться 5 – 8 тижневих годин у кожному класі) поставлене тут на досить високий рівень, тому саме на базі нашої школи сформовано опорну школу з англійської мови для вчителів усього району, керівництво якою здійснює заступник директора гімназії з іноземних мов Великоборець Н.І.

Робота над науково-методичною проблемою

Протокол №8 від 24.04.2017 р. “Про інноваційний підхід до роботи з педагогічними кадрами у гімназії”.

Протокол №1 від 31.08.2017 р. “Про підсумки роботи над науково-методичною проблемою (1 етап)”.

Протокол №2 від 27.11.2017 р. “Про хмарні технології в освіті. Створення  Google – класу”.

Протокол №1 від 31.08.2018 р. “Про сучасні освітні технології в освіті. Розумове виховання”.