Пошук

Меню

Звіти

Інші Інтернет-ресурси

Архіви

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Гордість гімназії

Найбільша гордість для кожної матері – це її діти. І Чортківська гімназія, як добра і любляча матуся, пишається кожним своїм учнем, кожним випускником. Їхні успіхи – це досягнення усього закладу. Адже гімназисти –  переможці різних етапів Всеукраїнських олімпіад, Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, інтелектуальних ігор «Левеня», «Кенгуру», «Соняшник», «Бобреня», «Колосок», захисту науково-дослідницьких робіт при МАН України.

Щороку на святкуванні Останнього дзвоника кращі учні нагороджуються представниками районного відділу освіти дипломами за перемогу,  а також грошовими преміями – стипендіями родини Росляків.  Дану грошову винагороду  для обдарованих дітей започаткував колишній випускник гімназії Михайло Росляк у рік  відновлення  гімназії як закладу нового типу у 1991 році.

Гордістю гімназії став випуск 2009 року, який подарував 7 золотих і 3 срібних медалістів. А також випускник цього ж року Кащинець Андрій за результатами ЗНО-2009 одержав по 200 балів з української мови та математики, і був запрошений на  зустріч-відзнаку до Президента України.

А випускниця 2011 року Папала Інна стала президентським стипендіатом, виборовши І місце у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт по лінії МАН України (базова дисципліна – англійська мова, науковий керівник Великоборець Н.І.).